Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Одеські судді колективно заявили про тиск з боку місцевої влади

0 23

Як наголошується в спільному документі прийнятому на зборах суддів, вони здивовані «безпрецедентними звинуваченнями», що пролунали на їх адресу з боку керівництва Одеської ОДА на обласній конференції Партії регіонів і були поширені ЗМІ. В документі зазначається, що заяву ухвалено у відповідь на звинувачення «у свавіллі з боку суддів, у суддівській корупції, у тому, що одеські судді масово випускають на свободу «мажорів», бандитів, корупціонерів, наркодилерів».

Із трибуни конференції також було сказано, акцентують автори заяви, про «ініціювання приїзду до Одеси спеціальної комісії для перевірки фактів корупції серед суддів й ухвалення відповідних кадрових рішень, лунали заклики наводити лад адміністративними методами й наголошувалося, що в цьому обласна державна адміністрація займає й займатиме найжорсткішу позицію…».

«Усьому цьому передували факти неодноразових втручань у хід розгляду цивільних і особливо кримінальних справ з боку представників органів виконавчої влади, — констатували судді. — Причому, такі втручання і тиск на суддів набули форм відвертої грубості і неуцтва, чому є численні приклади».

Автори документа нагадали, що аналіз офіційної судової статистики, підготовлений Державною судовою адміністрацією України і Верховним Судом України, говорить про достатньо якісний розгляд кримінальних і цивільних справ судами Одеської області, в тому числі в порівнянні з іншими судами України.

Спільну заяву підписали голова Апеляційного суду Одеської області Анатолій Луняченко, судді Григорій Колесніков, Олександр Попов та інші члени президії спільного засідання ради голів районних і міських судів області і зборів суддів Апеляційного суду Одеської області за участі суддів районних судів.

Теги:

судова влада

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар