Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Очільник уряду: “Наша судова система також є дуже серйозною проблемою”

0 17

Прем’єр Микола Азаров вважає, що головною причиною відсутності реальних результатів державної політики в сфері дерегуляції підприємницької діяльності є корупція серед чиновників та судах.

Про це він повідомив під час зустрічі з експертами-економістами. “Я вкрай незадоволений тим рівнем роботи (у сфері дерегуляції підприємницької діяльності), що доходить до конкретного підприємця. Головна проблема – це корупція серед чиновників. Діяльність чиновника – це живильне середовище для неї, де вона існує, розмножується і відчуває себе впевнено”, – сказав Азаров.

Прем’єр зазначив, що головними механізмами боротьби з корупцією є прості і зрозумілі для всіх правила діяльності.

Також великою проблемою, на його думку, є корупція в судовій сфері.

“Наша судова система також є дуже серйозною проблемою, зокрема і для кредитної політики. Якщо банк як кредитна установа не впевнений, що його кредит захищений в законодавстві, якщо можна піти в суд і домогтися абсурдного рішення, що виданий кредит таким не є, то можна зупинити всю систему кредитів у країні, а без кредитів не буде розвитку економіки”, – додав він.

Теги:

корупція, суди

Залиште коментар