Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Очікуване призначення: головою ВСУ обраний Петро Пилипчук

0 16

Головою Верховного Суду України обрано суддю ВСУ Петра Пилипчука, який раніше обіймав посаду голови Ради суддів України.

За його кандидатуру сьогодні на пленумі ВСУ проголосували 40 із 47 зареєстрованих учасників пленуму Верховного Суду, проти висловилися 6 учасників.

П.Пилипчука обрано головою ВСУ терміном на п’ять років.

Водночас, першим заступником голови Верховного Суду обрано Ярослава Романюка. За нього проголосувало 42 судді, проти – 4. Заступником голови ВСУ, секретарем палати цивільних справ обрано Анатолія Ярему («за» – 34, «проти» – 12), заступником голови ВСУ, секретарем палати з адміністративних справ обрано Віктора Кривенка (43 – «за», «проти» – 3), заступником голови ВСУ, секретарем палати з господарських справ обрано Валентина Барбару («за» – 25, «проти» – 21); заступником голови ВСУ, секретарем палати з кримінальних справ обрано Анатолія Редьку («за – 44, «проти» – 2).

Водночас, за Івана Шицького, який претендував на посаду заступника голови ВСУ, секретаря палати з господарських справ, проголосувало 20 суддів, проти висловилось – 26. Таким чином, його кандидатуру не було обрано на посаду.

Всього у голосуванні взяли участь 47 суддів. Після голосування один бюлетень виявився недійсним.

Теги:

ВСУ, Пилипчук Петро

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар