Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Очікується реформа територіальних органів виконавчої влади та місцевих держадміністрацій

0 19

У 2011 році, в рамках адміністративної реформи, розпочнеться реформа територіальних органів виконавчої влади та місцевих державних адміністрацій. Про це повідомив Міністр юстиції, керівник робочої групи при Президентові України з реформи системи органів виконавчої влади»  Олександр Лавринович в інтерв‘ю газеті «Дзеркало тижня», що вийде друком 12 лютого.

За словами Міністра, на сьогодні завершено процес розробки індивідуальних положень про міністерства та центральні органи виконавчої влади. Тож буде з’ясовано, на якому рівні є необхідність в існуванні територіальних органів окремого відомства, а на якому відбудеться передача функцій місцевим адміністраціям, а також, яким чином здійснюватиметься контроль за реалізацією цих функцій, повідомив Міністр юстиції.

Олександр Лавринович наголосив, що мова йде не про суто арифметичне скорочення чисельності державних службовців і не про окремі міністерства та їх служби. За словами Міністра, йдеться про загальний підхід, як оптимізувати функції органів виконавчої влади. Загальна кількість держслужбовців буде меншою, але в певних органах влади чисельність може й збільшиться, з’являться нові органи влади.

Міністр юстиції повідомив, що на сьогодні чисельність державних службовців в країні становить близько 300 тис. Разом з тими службовцями, які працюють в системі міністерства внутрішніх справ та податкової служби, — майже 370 тис. В органах місцевого самоврядування працює ще близько 100 тисяч службовців.

При цьому, за словами Міністра юстиції, кілька десятків тисяч з переліченої кількості державних службовців ніколи не мали функцій і завдань державної служби.

Теги:

адміністративна реформа, Мінюст

Залиште коментар