Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Очікування на Банковій

0 27

В адміністрації президента України очікують, що наступного пленарного тижня парламент попередньо схвалить законопроект глави держави про внесення змін до Конституції.

 «Ми вважаємо, що їх (зміни до Конституції) має бути прийнято на цій сесії», — сказав перший заступник голови адміністрації президента України Геннадій Зубко на брифінгу у четвер, 10 липня.

Він розповів, що на даному етапі ведуться активні консультації з депутатськими фракціями і окремими депутатами на предмет погодження та можливого внесення правок.

При цьому Зубко застеріг від необґрунтованого гальмування ухвалення змін до Конституції, повідомляє Дзеркало тижня.

Він також розповів, що за день до розгляду у парламенті президентський проект Конституції було направлено у Венеціанську комісію. За його словами, відповідь Венеціанської комісії очікується за 3-4 дні до такого розгляду проекту у Верховній Раді.

Початок наступного пленарного засідання Верховної Ради заплановано на 22 липня.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар