Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ОБСЄ вимагає звільнити політв’язнів

0 23

“Парламентарії з Європи, Центральної Азії і Північної Америки сьогодні схвалили політичну декларацію, яка рекомендує чіткі плани дій для урядів, парламентів і найбільшої в світі регіональної організації з безпеки – ОБСЄ, а також займатися питаннями прав людини, транспарентності у військовій галузі і глобальній економічній кризі”, – наголошується у повідомленні.

У політичній декларації ПА ОБСЄ особливе місце відведене Україні, яка з 2012 року головуватиме в ОБСЄ. “ПА ОБСЄ у Монакській декларації вимагає звільнити всіх політичних в’язнів і виконання країнами встановленого в ОБСЄ стандарту в області прав людини”, – наголошується на сайті ПА ОБСЄ.

ПА ОБСЄ закликає також удосконалити Віденський документ, який регулює обмін інформацією у військовій області. У декларації наголошується на необхідності посилення довіри і транспарентності у відносинах між державами за рахунок зниження порогових значень, при яких вони повинні інформувати один одного про свої військові навчання.

Крім того, ПА ОБСЄ заявила про підтримку обмежувальних заходів у зв’язку із справою Сергія Магнітського.

Теги:

ПА ОБСЄ, політичні в’язні

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар