Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ОБСЄ: суди відхилювали більшість скарг на порушення

0 15

Українські суди часом не розглядали скарги на порушення виборчого процесу за необгрунтованими причинами, заявляє глава довгострокової місії за спостереженнем за виборами ОБСЄ Одрі Гловер.

На прес-конференції вона розповіла, що скарг до українських судів надходило досить багато, проте “більшість таких скарг судами відхилялися й інколи за необгрунтованими причинами або через неналежне тлумачення закону”, – сказала вона.

Глава делегації парламентської асамблеї ОБСЄ Вальбурга Габсбург Дуглас повідомила, що спостерігачі залишаються в Україні для того, щоб проконтролювати підрахунок голосів на виборах, які, на її думку, вже проходять недостатньо прозоро.

Також, за її словами, місія по спостереженню за виборами ОБСЄ надалі стежитиме за формуванням нового парламенту в Україні.

Нагадаємо про роль суду напередодні виборів народних депутатів. Окружний адміністративний суд Києва 27 жовтня заборонив проведення яких-небудь мирних зборів в центральній частині міста до 12 листопада.

Відповідачем у справі був представник Коаліції Учасників Помаранчевої Революції (КУПР), які подали заявку на проведення безстрокової акції з неділі, 28 жовтня, на Майдані Незалежності і на площі під будівлею ЦВК. «Суд, враховуючи потенційну небезпеку конфліктів між організаціями з різнополярними поглядами, посилаючись на указ Президента про заборону проведення мітингів в центральній частині міста, постановив заборонити проведення будь-яких масових заходів (окрім державних) до 12 листопада включно».

Джерело:

Подробности

Залиште коментар