Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Обшуки в кабінетах співробітників “Рено”

0 13

За повідомленням місцевих ЗМІ, французька контррозвідка — Головне управління внутрішньої розвідки (ДСРІ) — здійснила обшуки в кабінетах працівників “Рено”. Співробітники компанії підозрюються в промисловому шпигунстві.

Обшуки проходили за участю представників паризької прокуратури. Раніше в прокуратуру керівництвом “Рено” були направлені дані внутрішнього розслідування, які свідчать про передачу “стратегічно важливої” інформації конкурентам трьома високопосадовцями фірми.

Як визнав недавно генеральний директор “Рено” Карлос Гон, йдеться про викрадення в компанії відомостей про кілька моделей електромобілів, яким керівництво компанії приділяє провідну роль в комерційній стратегії на найближчі роки. Разом зі своїм партнером “Ніссаном” “Рено” вже вклали в даний проект 4 млрд євро.

Всіх трьох причетних до даного скандалу працівників “Рено” на даний час усунено від виконання своїх обов’язків. Співробітники заперечують свою провину і планують захищати свою честь в суді.

Теги:

Рено, промислове шпигунство

Джерело:

Право ру

Залиште коментар