Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Обшуки у Держпатенті та Держслужбі інтелектуальної власності

0 14

На території Державного підприємства «Український інститут промислової власності» (Укрпатент) в даний момент проводиться обшук.  Наразі обшук та ревізія проводиться і на території будівлі Державної служби інтелектуальної власності 

Нагадаємо, в січні цього року трудовий колектив Укрпатенту звернувся з відкритим листом до президента України, голови Верховної Ради та прем´єр-міністра і готовий почати безстроковий страйк у рамках чинного законодавства. Основна причина передстрайкової ситуації в тому, що державна система правової охорони інтелектуальної власності опинилася під загрозою знищення.

Трудовий колектив також висловив невдоволення незаконним звільненням директора Укрпатенту Алли Жарінової та всіх її заступників, а також фахівців, які намагалися висловлювати своє обурення з приводу планомірного знищення Укрпатенту. Крім того колектив одностайно висловив недовіру керівникові Держслужби інтелектуальної власності Миколі Паладію та його заступникам, а також т.в.о. директора Юрію Петрову, а також висунув вимоги щодо скасування наказів про незаконні звільнення працівників Укрпатенту.

Як повідомляють «Коментарі», наразі УБЕЗ проводить ревізію фінансових відділів Укрпатенту.

Директором держслужби інтелектуальної власності є Микола Паладій, якого також як і главу Укрпатенту Юрія Петрова пов´язують зі спікером ВР Володимиром Литвином, точніше з другою особою у Народній партії Ігорем Шаровим.

Теги:

«Український інститут промислової власності», Державна служба інтелектуальної власності

Джерело:

Коментарі

Залиште коментар