Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Обрано заступника голови КС України

0 19

Прес-служба Конституційного суду України повідомляє, що 22 грудня на спеціальному пленарному засіданні КС відповідно до Закону «Про Конституційний Суд України» та Регламенту Конституційного Суду України обрано заступника Голови Конституційного Суду України — суддю Конституційного Суду України ТКАЧУКА Павла Миколайовича.

 Біографічна довідка.

П.М. Ткачук народився 1949 року в с.Паволочка Дзержинського району Житомирської області. Закінчив юридичний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

Трудову діяльність розпочав слюсарем. Працював стажистом на посаді слідчого прокуратури Московського району м.Києва, помічником прокурора Київської міської транспортної прокуратури.

Викладав курс держави і права у Інституті політології і соціального управління. Працював першим секретарем Посольства України в Республіці Грузія. Був помічником-консультантом народного депутата України.

У липні 2002 року Верховною Радою України призначений суддею Конституційного Суду України. Присягу склав 10 вересня 2002 року.

Нагороджений Почесною грамотою Верховної Ради України, орденом «За заслуги» III ступеня.

Кандидат юридичних наук. Заслужений юрист України.

Джерело:

прес-служба КС

Залиште коментар