Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Обрано нового голову ВАСУ

0 19

Вища рада юстиції затвердила Ігоря Темкижева на посаді голови Вищого адмінсуду України. Таке рішення було прийняте на засіданні ВРЮ

Нагадаємо, 24 листопада рада суддів адміністративних судів України рекомендувала Вищій раді юстиції (ВРЮ) призначити Ігоря Темкижева на посаду голови Вищого адміністративного суду України.

Ігор Темкижев був призначений суддею ВАСУ 17 листопада в ході пленарного засідання Верховної Ради (ВР) України. За ухвалення відповідного рішення проголосувало 261 народний депутат при мінімально необхідних 226.

Олександр Пасенюк був звільнений з посади голови ВАСУ у зв’язку з обранням його на посаду судді Конституційного суду України 14 листопада рішенням Вищої ради юстиції України.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар