Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Обрано керівні органи Ради представників Всеукраїнських громадських організацій національних меншин України

0 24

У приміщенні Державного комітету України у справах національностей та релігій 25 березня 2009 року відбулося засідання Ради представників Всеукраїнських громадських організацій національних меншин України.

На початку засідання Голова Державного комітету України у справах національностей та релігій Олександр Саган поінформував присутніх про підсумки діяльності Комітету у 2008 році. Серед іншого Олександр Саган зазначив, що загалом фінансову підтримку отримали 75 громадських організацій з різним статусом, які представляють 22 національні меншини з 17 областей України, АР Крим та м. Києва. Було проведено 107 різноманітних культурно-просвітницьких заходів, спрямованих на відродження, розвиток і збереження власної етнічної самобутності.

Серед основних питань порядку денного було питання обрання керівництва Ради. В результаті відкритого голосування, переважною більшістю голосів присутніх на засіданні, Головою Ради було обрано Ашота Аванесяна (перший віце-президент Ради національних товариств України, заступниками: Олександра Арабаджі (представник Всеукраїнської асоціації кримських караїмів «Кримкарайлар») та В’ячеслава Потапова (віце-президент Всеукраїнського національного культурно-просвітницького товариства «Русское собрание»), секретарем Ради – Світлану Цех (члена Президії ради німців України). Також було обговорено новий проект Положення про Раду представників Всеукраїнських громадських організацій національних меншин при Державному комітеті України у справах національностей та релігій та план роботи Ради на 2009 рік.

Основними завданнями Ради представників Всеукраїнських громадських організацій національних меншин України як дорадчого органу при Держкомнацрелігій буде розробка пропозицій щодо формування та реалізації державної етнонаціональної політики, сприяння гармонізації міжнаціональних відносин, а також збереження й розвиток культурної, мовної, етнічної та релігійної самобутності національних меншин України.

Залиште коментар