Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Обрано членів кваліфікаційної комісії суддів адмінсудів

0 26
18 травня 2009 року конференція суддів адмінсудів обрала до складу кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів України шістьох суддів. Так, до нового складу кваліфкомісії увійшли судді Вищого адміністративного суду Олег Сергейчук, Сергій ЧалийОлександр Гаманко, Людмила Черпіцька, суддя Київського апеляційного адміністративного суду Володимир Маслій та заступник голови Вінницького окружного адмінсуду Жанна Мельник-Томенко.
 
Відповідно до статті 75 Закону України «Про судоустрій України» до складу кваліфікаційної комісії суддів адмінсудів входять одинадцять членів: шість суддів, обраних до складу кваліфікаційної комісії; дві особи від Міністерства юстиції України; дві особи, уповноважені відповідною обласною (Київською міською) радою за місцезнаходженням кваліфікаційної комісії суддів; одна особа від Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Планується, що протягом найближчого часу п’ять вакантних місць у кваліфкомісії також будуть заповнені. Голову кваліфікаційної комісії суддів адміністративних судів можна буде обирати вже за наявності повноважного складу кваліфкомісії, а саме – 8 членів.
 
 
На фото (зліва на право):   заступник голови Ради суддів України Олександр Волков, Голова Судової палати в адміністративних справах Верховного Суду України Віктор Кривенко, Голова Вищого адміністративного суду України Олександр Пасенюк, голова Ради суддів адміністративних судів України Степан Матолич, заступник Голови Вищого адміністративного суду України Дмитро Ліпський, заступник Голови Вищого адміністративного суду України Олександр Панченко на конференції суддів адмінсудів

 

Крім цього конференція суддів адмінсудів обрала двох членів Ради суддів адміністративних судів України. За результатами голосування делегатів, до складу Ради обрано голову Одеського окружного адміністративного суду Олега Глуханчука та голову Житомирського окружного адмінсуду Олексія Літвина.  Нагадаємо, що одне місце в Раді було вакантним у зв’язку із рішенням попередньої конференції 7 листопада 2008 року про збільшення кількісного складу членів Ради суддів адмінсудів до 39 чоловік, а друге – у зв’язку зі звільненням Ігоря Зварича з посади судді Львівського апеляційного адміністративного суду та виключенням його зі складу Ради суддів адміністративних судів України.

Залиште коментар