Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Обрано новий склад ЦВК

0 65

За поданням Президента Верховна Рада на ранковому засіданні 4 жовтня призначила на посади членів Центральної виборчої комісії:

Боярчук Оксану Борисівну

Буглака Юрія Олександровича

Гатаулліну Олену Аухатівну

Гевка Андрія Євгеновича

Глущенко Вікторію Анатоліївну

Греня Віталія Вячеславовича

Діденка Олега Миколайовича

Дубовика Сергія Олеговича

Євстігнєєва Андрія Сергійовича

Єфремову Ірину Олексіївну

Кармазу Олександру Олександрівну

Любченка Павла Миколайовича

Мірошниченка Юрія Романовича

Перепелюка Володимира Григоровича

Плукаря Віталія Володимировича

Постівого Сергія Олександровича

Фрицького Юрія Олеговича.

Усього нардепи проголосували за 17 постанов ВР (постанови заререєстровано за №№ 2211, 2212, 2213, 2214, 2215, 2216, 2217, 2218, 2219, 2220, 2221, 2222, 2223, 2224, 2225, 2226, 2227). З текстом постанов можна ознайомитися в модулі “Законодавство” ІПС ЛІГА:ЗАКОН.

Верховна Рада достроково припинила повноваження всього складу ЦВК. Таке рішення було прийнято з огляду на подання Президента. Згідно з ч. 8 ст. 6 Закону про ЦВК строк повноважень члена Комісії становить 7 років. Для призначення членом ЦВК необхідно не менше 226 голосів.

Згідно з ч. 1 ст. 8 Закону про ЦВК новообрані члени ЦВК перед вступом на посаду склали на пленарному засіданні Верховної Ради України присягу такого змісту:

“Я (прізвище, ім’я та по батькові), присягаю Українському народу при здійсненні своїх повноважень у Центральній виборчій комісії додержуватися Конституції України та законів України, позапартійної позиції, бути чесним, об’єктивним та неупередженим у вирішенні питань, що належать до повноважень Комісії, забезпечувати реалізацію і захист виборчих прав громадян України та права на участь у референдумі”.

Залиште коментар