Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Обрано керівний склад Громадської ради при АРМА

0 2

31 січня відбулося перше засідання новообраної Громадської ради при АРМА.

Під час засідання було затверджено Положення та Регламент роботи Громради, а також обрано її керівництво.

Визначення керівного складу відбулося за допомогою рейтингового голосування, за підсумками якого головою Громадської ради при АРМА обрано Ольгу Касьян, а Юрія Піту і Романа Солодкого – заступниками голови. Секретарем органу громадського контролю став Денис Шинкаренко.

Крім того, члени Громради визначилися зі своїми представниками для участі в засіданнях Конкурсної комісії, яка розглядає питання заміщення вакантних посад державної служби в АРМА, а також для участі в засіданнях Міжвідомчої комісії з питань реалізації активів Національного агентства.

З ухваленням перших важливих рішень Громадську раду привітало керівництво АРМА. Т.в.о. Голови Нацагентства Віталій Сигидин пообіцяв членам Ради всебічну підтримку в роботі та висловив сподівання на конструктивну взаємодію у подальшій діяльності.

Джерело: https://arma.gov.ua/news/typical/obrano-kerivniy-sklad-gromadskoi-radi-pri-arma

Залиште коментар