Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Оборудка майбутнього судді

0 14

Як повідомляє прес-служба СБУ, начальник відділу державної виконавчої служби одного з районів Вінницького міського управління юстиції у змові з директором приватного підприємства, що реалізовувало за виконавчими провадженнями майно, створили шахрайську схему. Вони запропонували мешканцю Вінниці, чия квартира була у банківській заставі і підлягала реалізації за борги, продати йому ж квартиру з прилюдних торгів, але з уцінкою до 50 відсотків від її початкової вартості, за умови сплати хабара у розмірі 5 тисяч доларів США. 3 листопада ц.р. правоохоронці затримали зловмисників «на гарячому» під час одержання хабара на одній з місцевих АЗС.

До речі, посадовець державної виконавчої служби щойно склав кваліфікаційні іспити щодо його призначення на посаду судді і чекав відповідного Указу.

Того ж дня за матеріалами СБУ органами прокуратури стосовно вказаних двох осіб порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України. Наразі начальнику відділу державної виконавчої служби рішенням суду обрано запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд, а директор приватного підприємства утримується під вартою.

Залиште коментар