Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Обладнання за кримінальною ціною

0 17

Генеральною прокуратурою затверджено обвинувальний вирок та направлено до суду кримінальну справу, розслідувану Головним слідчим управління СБУ, стосовно директора одного із TOB та двох директорів закритих акціонерних товариств.

Як повідомили у відділі зв’язків із засобами масової інформації

Генеральної прокуратури України, вказані особи у 2009 році за попередньою змовою, підробивши документи, шляхом шахрайства, безпідставно завищили вартість закупленого для Дністровської ГАЕС обладнання на суму понад 9,6 млн. грн., чим вчинили злочини, передбачені ч.4 ст.190, ч.2 ст.28, ч.2 ст.366 КК України.

Як йдеться в повідомленні, обвинуваченим обрано міру запобіжного заходу – взяття під варту. Також до них пред’явлено позов на суму понад 9,6 млн. грн. З метою його забезпечення та можливої конфіскації на їхнє майно – 4 автомобілі елітних марок, 3 квартири, житловий будинок, грошові кошти та інше накладено арешт.

Теги:

ГПУ, шахрайство

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар