Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

О.Баганець: на сьогодні законних і правових засобів захисту Луценка немає

0 17

Адвокат Олексій Баганець вважає, що процес у розгляді кримінальної справи екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка закінчився, бо колегія суддів вирішила не допитувати близько сорока свідків у справі, а зачитати протоколи їхніх допитів.

О.Баганець назвав сьогоднішнє рішення Печерського суду про зачитування протоколів свідків безпрецедентним.

“Незважаючи на наші заперечення, на наші клопотання, суд продовжує зачитувати свідчення. Тобто, я вважаю, що сьогодні судовий процес у справі Луценка закінчився. Наскільки я розумію, в подальшому це буде оформлення, винесення обвинувального вироку суду. В цій справі уже не потрібні ні підсудний, ні захисники”, – наголосив адвокат.

Він також повідомив, що, порадившись, адвокати прийшли до висновку, що сьогодні вони безсилі захистити законні права та інтереси Ю.Луценка, тому будуть змушені звертатися до міжнародних правозахисних організацій, до Європейського суду. А також є пропозиція їхнього колеги: зібрати послів європейських держав і поінформувати про те беззаконня, яке сьогодні твориться у судовому процесі. “Тобто, у нас на сьогодні законних і правових засобів захисту Луценка немає”, – підкреслив захисник.

“Цим рішенням суд фактично, вибачте за такий термін, заткнув рота свідкам, які прийшли у судове засідання і розповіли, як було у дійсності. Заткнув рота захисникам, щоб ми не могли правильно формулювати громадську думку стосовно подій, які стосуються цього кримінального процесу. І взагалі, щоб всі змирилися з тим, що людина, яка потрапила в опалу до когось із представників влади, є беззахисною. Тобто, суд не є органом, який буде захищати законні права і інтереси”, – резюмував О.Баганець.

Теги:

справа Ю.Луценка

Джерело:

УНН

Залиште коментар