Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

О. Лавринович: кількість заарештованих в СІЗО скорочуватиметься

0 22

Міністр юстиції Олександр Лавринович прогнозує значне скорочення кількості заарештованих в слідчих ізоляторах в разі прийняття проекту нового Кримінально-процесуального кодексу. “Я думаю, що застосування тих статей сьогодні, які передбачені в цьому проекті, приведе до істотного скорочення кількості осіб, які утримуватимуться в слідчих ізоляторах до вступу у дію вироків стосовно них, якими передбачають позбавлення волі”, – сказав він в ефірі радіо “Свобода”.

Міністр пояснив, що в проекті кодексу пропонується розширити види запобіжних заходів, не пов’язаних з утриманням в СІЗО.

При цьому він відзначив, що проектом передбачається застосування арешту як виняткової міри лише в тому випадку, якщо інші заходи не можуть застосовуватися за рішенням суду.

Нагадаємо, 12 січня Янукович вніс до Верховної Ради нову редакцію Кримінально-процесуального кодексу як першочерговий законопроект.

У ній Янукович, зокрема, пропонує Верховній Раді запровадити можливість домашнього арешту, а також скасувати можливість повернення справ на додаткове розслідування.

Адміністрація Президента сподівається на прийняття Верховною Радою нового проекту Кримінально-процесуального кодексу (КПК) в першому читанні 10 лютого.

Теги:

Кримінально-процесуальний Кодекс

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар