Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

О.Баганець: в Україну в справі Януковича приїдуть представники Гаазького трибуналу

0 24

Україну незабаром відвідають представники Гаазького трибуналу щодо справи екс-президента України Віктора Януковича. Про це заявив заступник генерального прокурора України Олексій Баганець, передає РБК-Україна.

За заявою України в квітні прокурор міжнародного Кримінального суду офіційно відкрив процедуру попереднього вивчення ситуації в Україні.

“Відповідно до вимог Римського статуту прокурор міжнародного кримінального суду не може сама збирати докази, тому офіс прокурора звернувся до України з проханням надати повну доказову базу на підтримку звинувачення щодо подій з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014”, – сказав Баганець.

З його слів, у вересні Україна вже підготувала і передала інформацію в офіс прокурора Міжнародного кримінального суду.

“Наскільки мені відомо, то офіс цього прокурора планує робочий візит в Україну в листопаді-грудні, щоб провести зустріч з генеральним прокурором України і з конкретними слідчими, які займаються питаннями розслідувань справ про порушення прав і свобод людини, а також розстріли на Майдані”, – зазначив Баганець.

Заступник генпрокурора наголосив, що говорити про перспективи притягнення Януковича до відповідальності поки передчасно, оскільки в Міжнародному кримінальному суді своя процедура, відмінна від передбаченої українським кримінально-процесуальним кодексом.

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар