Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Новим президентом США став Барак Обама

0 10

Кандидат демократів сенатор Барак Обама переміг на президентських виборах в США, ставши першим в історії країни темношкірим громадянином, що виграв президентську гонку.

Обама, згідно з повідомленнями телеканалів Сі-Ен-Ен, Ен-Бі-Сі і «Фокс», на даний час заручився підтримкою 333 вибірників, що майже удвічі більше, ніж у сенатора-республіканця Джона Маккейна, який одержав поки що голоси 156 вибірників.

Станом на 06:30 за київським часом, підрахунок голосів ще продовжується і число вибірників Обами може ще збільшитися.

Сенатор Джон Маккейн визнав поразку на президентських виборах в США і привітав Обаму з перемогою.

Пізніше до прихильників звернеться і переможець Барак Обама.

За традицією, спочатку мітинг проводить той кандидат, що програв, де він публічно визнає поразку.

Опубліковані дані про набрані голоси є попередніми.

Офіційні дані публікуються виборчими комісіями штатів після завершення обробки всіх бюлетенів і після того, як ці дані завіряються держсекретарем уряду штату – зазвичай через декілька днів, а іноді і тижнів після виборів.

Сенатор США від штату Іллінойс, член Демократичної партії Барак Хусейн Обама-молодший народився 4 серпня 1961 року в Гонолулу, столиці штату Гаваї. Батько Барак Хусейн Обома-старший приїхав у США з Кенії вивчати економіку. Мати – біла американка Стенлі Енн Данхем – вивчала антропологію. Батьки Барака розійшлися, коли йому були два роки.

У 1983 році Обама закінчив Колумбійський університет; у 1991 році – школу права Гарвардського університету.

Закінчивши навчання, повернувся до Чикаго і дев’ять років працював в адвокатській компанії, що спеціалізувалася на захисті цивільних свобод. Паралельно викладав конституційне право на юридичному факультеті університету Чикаго.

У 1996 році Обама був обраний в сенат штату Іллінойс від Демократичної партії. У 2000 році висувався в Палату представників Конгресу США, але програв праймеріз.

У 2004 році він виставив свою кандидатуру на виборах на місце, що звільнилося, в сенаті Конгресу США, і зміг набрати 70% голосів. Став п’ятим в історії США чорношкірим сенатором.

Барак Обама – автор двох книг: у 1995 році він опублікував мемуари «Мрії від мого батька», а в 2006 році – книгу «Сміливість надії».

З 1992 року Обама одружений з Мішель Робінсон Обамою, практикуючим юристом. У них дві дочки – Маліа і Саша.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар