Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Новий претендент на Омбудсмана

0 15

Представники парламентської більшості, які підтримали кандидатуру Валерії Лутковської вважають, що шанси у Катерини Левченко невисокі.

Левченко прийняла пропозицію опозиції без зволікання. У виборах омбудсмена, за її словами, “важлива не перемога, а участь”. “Необхідно привернути увагу до правозахисного руху, висування може стати приводом для того, щоб наші ідеї були почуті”,— підкреслила правозахисниця.

Згідно закону “Про уповноваженого Верховної Ради з прав людини” висувати кандидата на цю посаду можуть голова ВР и народні депутати при умові, що за нього підпишуться не менше 113 депутатів.

Поки що на посаду Омбудсмана офіційно претендує лише Валерія Лутковська. У її підтримку парламентська більшість зібрала понад 260 підписів. “Інших пропозицій поки що немає”, — констатував на початку тижня Володимир Литвин, уточнивши, що вибори Уповноваженого ВР з прав людини призначені на 24 квітня.

Теги:

Уповноважений Верховної Ради з прав людини, Лутковська валерія, Левченко Катерина, Омбудсман

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар