Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Новий підхід до призначення міліцейських керівників

0 72

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Станом на сьогодні у місті Львові звільнилося дві посади начальників районних відділів міліції – Франківського та Сихівського. У перспективі ще двоє начальників РВ міста залишать свої посади. Зараз, як і завжди, є дуже багато чуток і йде велика спекуляція щодо кандидатів на керівні посади», – розповів Зюбаненко. Він повідомив, що запропонував начальнику ГУ МВС у Львівській області Дмитру Загарії обрати керівників підрозділів за новою формою – через обговорення кандидатур. «Серед кандидатів є люди не публічні, не відомі громадськості і тому сама форма обговорення їх кандидатур у широкому загалі, засобах масової інформації може не виправдати себе», – зазначив Зюбаненко.

Тому він запропонував провести анонімне опитування у кожному з підрозділів щодо кандидатів.

«Важливо, щоб колектив сам обрав керівника, якому довіряє і який гідний займати цю посаду. Людина повинна бути справжнім професіоналом, фахівцем своєї справи. Також врахувати думки голів відповідних районних адміністрацій та громадських організацій, які активно беруть участь в охороні громадського порядку», – наголосив керівник міської міліції.

Зюбаненко заявив, що прізвища кандидатів озвучить публічно безпосередньо перед опитуванням, щоб уникнути будь-яких спекуляцій, зокрема і з боку самих кандидатів.

Джерело:

Захід нет

Залиште коментар