Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Новий голова Єврокомісії виключив можливість розширення ЄС

28

Євросоюз не прийматиме до свого складу нових членів як мінімум протягом найближчих п’яти років.

Таку заяву зробив сьогодні в Європарламенті новообраний голова Європейської комісії Жан-Клод Юнкер, передає «Інтерфакс-Україна».

На його думку, у процесі розширення ЄС необхідно зробити паузу, зосередившись на консолідації зусиль наявних 28 членів.

Разом з тим Юнкер додав, що Брюссель продовжуватиме переговори про вступ до ЄС нових членів, особливо балканських країн, які «потребують європейської перспективи». Крім того, він наголосив на необхідності зміцнення партнерських відносин з країнами, що межують з Євросоюзом на сході, зокрема Молдовою та Україною.

Європарламент підтримав кандидатуру Жана-Клода Юнкера на посаду глави Єврокомісії на засіданні 15 липня. За призначення колишнього прем’єр-міністра Люксембургу проголосувало 422 народних обранця із 751, пише dpa. Проти нього висловилося 250 депутатів. Політик претендував на цю посаду від консервативної Європейської народної партії, яка стала найсильнішою фракцією у Європарламенті за підсумками виборів, що відбулися у травні.

Джерело:

Німецька Хвиля

Комментарии