Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нові ставки судового збору

0 18

ВР ухвалила закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо сплати судового збору) (законопроект № 0973).

Законом передбачається внесення змін в КоАП і закон про судовий збір — вводяться нові ставки судового збору в справах про адміністративні правопорушення і підвищуються окремі ставки судового збору, що стягуються за подання до суду позовних і інших заяв, передбачених процесуальним законодавством.

Передбачено, що в разі винесення судом постанови про накладення адміністративного стягнення, особою, на яку накладено стягнення, сплачується судовий збір, ставка якого встановлюється у розмірі 0,03 розміру мінімальної зарплати.

Також передбачено встановити диференційовану шкалу розміру ставки судового збору, яка стягується за подачу до суду позовної заяви про відшкодування морального збитку. Розмір ставки судового збору ставиться в пряму залежність від розміру ціни позову.

Крім того, законом вводиться судовий збір за подання до господарського суду заяв кредиторів про порушення справ про банкрутство, а також заяв кредиторів, які зве6ртаються з майновими вимогами до боржника після оголошення про порушення справи про банкрутство.

Теги:

судовий збір

Джерело:

ЛігаБізнесІнформ

Залиште коментар