Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нові правила декларування: хто ще повинен подавати декларації

0 7

У НАЗК повідомили про розширення кола суб’єктів декларування. Відтепер подавати декларації повинні також помічники суддів, керівник та заступник Офісу Президента та працівники патронатної служби.

Як повідомили «ЗіБ» у Національному агентстві з питань запобігання корупції змінами до Закону України «Про запобігання корупції», які набрали чинності 18 жовтня, розширено коло суб’єктів декларування.

Відтепер до суб’єктів електронного декларування належать Керівник Офісу Президента України, Перший заступник та заступник Керівника Офісу Президента України, помічники суддів, а також особи, які займають посади патронатної служби, визначені Законом України «Про державну службу», крім осіб, які виконують свої обов’язки на громадських засадах.

Членами сім’ї суб’єкта декларування тепер обов’язково є діти зазначеного суб’єкта до досягнення ними повноліття незалежно від наявності сукупності таких ознак, як спільне

проживання, пов’язаність спільним побутом та наявність взаємних прав та обов’язків.

Звертаємо увагу, що нові правила декларування та подання повідомлення про суттєві зміни в майновому стані (зміни до статей 46, 52 Закону України «Про запобігання корупції») набудуть чинності з 1 січня 2020 року.

https://zib.com.ua/ua/139711-novi_pravila_deklaruvannya_hto_sche_povinen_podavati_deklara.html

Залиште коментар