Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Новенькі японські машини для депутатів у період складної економічної ситуації

0 34

Редакція “Української правди” звернулася до апарату парламенту з проханням повідомити, куди пішли закуплені минулого року 17 автомобілів Toyota Camry.

Виявилося, що один автомобіль було надано фракції комуністів для власних потреб . Один автомобіль використовується для обслуговування іноземних делегацій, а ще один – для транспортного забезпечення віце-спікера.

Решта 14 машин були розподілені між комітетами Верховної Ради “для забезпечення їх діяльності”.

При цьому вісім автомобілів отримали комітети, які очолюють опозиціонери, а шість автомобілів – комітети, які очолюють “більшовики”.

Вартість закуплених у 2010 році автомобілів Toyota Camry склала: дев’ять автомобілів – по 184 тисячі гривень, п’ять автомобілів – по 205 тисяч гривень і три автомобілі – по 201 тисячі гривень. Усі ціни, які наведені у відповіді апарату Верховної Ради, вказані без ПДВ.

Теги:

апарат ВР

Залиште коментар