Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нове законодавство забезпечить ефективність виконання судових рішень за позовами до держави

0 40

Міністерство юстиції України розробило проект закону «Про виконання рішень суду, відповідальність за виконання яких несе держава, повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на «Комерсант-Україна»

Законопроектом визначається порядок виконання судових рішень, відповідачем у яких виступає держава Україна, юридичні особи, органи місцевого самоврядування або комунальні підприємства. За словами Міністра юстиції України Олександра Лавриновича, проект закону розроблений на виконання вимог Європейського суду з прав людини.

Теги:

Новини права, Міністерство юстиції України, нові законопроекти, Міністерство юстиції України, Мінюст, Європейський суд з прав людини, виконання судових рішень, виконавча служба, права людини

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар