Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нова система реєстрації підприємців

0 12

Функції реєстрації фізичних та юридичних осіб-підприємців з понеділка, 1 липня, переходять до Державної реєстраційної служби. У відомстві обіцяють прискорити реєстрацію нових бізнесменів і підприємств, а також поліпшити якість обслуговування, повідомив глава Держреєстру Дмитро Ворона.

За словами Ворони з введенням у країні єдиних стандартів реєстрації бізнесу зміниться і підхід до якості роботи реєстраторів та термінів реєстрації. Він запевнив, що перехід на нову систему пройде з максимальною зручністю для бізнесу, причому більша частина держреєстраторів “оселиться” у тих же приміщеннях, де вони перебували і раніше.

Окрім того, глава відомства повідомив, що протягом двох-трьох місяців Держреєстр буде підшукувати нові більш комфортні приміщення і покращувати матчастину, що повинно позитивно позначитися на швидкості і якості обслуговування нових підприємств і фізосіб.

З початку 2013 року в Україні було зареєстровано 80 тисяч фізичних осіб-підприємців.

Залиште коментар