Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нотаріусів реєструватимуть протягом 7 днів

0 17

Міністерство юстиції затвердило стандарт, за яким в Україні повинна надаватися адміністративна послуга з реєстрації приватної нотаріальної діяльності. Відповідний наказ, підписаний міністром юстиції О.Лавриновичем, набрав чинності 1 листопада.

Наказом Мін‘юсту встановлено, що строк реєстрації приватної нотаріальної діяльності не повинен перевищувати семи дня з дня подання заяви. Послуга з реєстрації приватної нотаріальної діяльності повинна надаватися управліннями юстиції виключно на безоплатній основі.

Наказ зобов‘язує управління юстиції надавати довідки та консультації громадянам з питань реєстрації приватної нотаріальної діяльності усіма доступними способами – безпосередньо в приміщенні управління, телефоном, а також розміщувати необхідну інформацію через мережу Інтернет, зокрема, на інтернет-сайтах управлінь юстиції.

Відмова у реєстрації приватної нотаріальної діяльності може бути оскаржена до суду в місячний строк з дня її одержання, повідомляє прес-служба Мін’юсту.

Теги:

нотаріальна діяльність

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар