Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нотаріально завірена благодійність

0 20

Мiністерство юстиції пропонує нотарiально завiряти благодiйнi валютнi пожертвування.

Про це йдеться у повідомленні відомства. Мін’юст пропонує внести зміни з метою удосконалення законодавчого регулювання благодійної діяльності.

“Законопроект, який узгоджує окремі норми з нормами Цивільного, Податкового кодексів та законом “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців”, розробило Міністерство юстиції”, – сказано у повідомленні прес-служби Міністерства юстиції.

Як зазначив міністр Олександр Лавринович, законопроект розроблено на виконання низки урядових доручень, а також доручення президента щодо удосконалення законодавчого регулювання благодійної діяльності.

“Проектом закону пропонується установити, що договір про благодійну пожертву валютних цінностей на суму, яка перевищує п’ятдесятикратний розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян, має укладатися у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню”, – повідомили у відомстві.

Теги:

нотаріат

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар