Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нотаріальній палаті розширили повноваження

0 16

Кабінет Міністрів розширив перелік підстав для анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю. Відповідні зміни до урядової постанови, якою затверджене Положення про Вищу кваліфікаційну комісію нотаріату, були розроблені Міністерством юстиції та ухвалені під час засідання Кабміну.

За словами Міністра юстиції Олександра Лавриновича, змінами передбачено, що питання анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю можуть розглядатись Вищою кваліфікаційною комісією нотаріату за поданням Нотаріальної палати України. У попередній редакції Положення право вносити відповідні подання мали лише головні управління юстиції в областях.

Міністр нагадав, що, відповідно до нової редакції закону «Про нотаріат», Нотаріальна палата України є організацією, яка здійснює професійне самоврядування у сфері нотаріату. У разі неодноразового порушення нотаріусом правил професійної етики Нотаріальна палата України має право зробити подання про анулювання свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.

 Наразі питання створення Нотаріальної палати відкрито. Ця професійна організація має бути створена під час першого з’їзду нотаріусів, який запланований на 29 березня.

Теги:

нотаріус

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар