Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нотаріальні дії з нерухомими майном

0 13

З початку роботи нової системи реєстрації прав на нерухоме майно не було надано жодного факту безпідставних відмов нотаріусів у вчиненні нотаріальних дій з нерухомим майном. Про це повідомив журналістам Міністр юстиції Олександр Лавринович.

Так, за словами Міністра юстиції, з 1 січня по 1 березня 2013 року загальна кількість посвідчених нотаріусами угод та виданих свідоцтв склала 46185. Зокрема, було посвідчено 34606 правочинів щодо відчуження нерухомого майна, кількість виданих свідоцтв про право на спадщину на нерухоме майно склала 11070, кількість виданих свідоцтв про придбання нерухомого майна з прилюдних торгів (аукціонів) склала 509.

При цьому, загальна кількість винесених постанов про відмову нотаріусів у вчиненні нотаріальних дій за цей же час склала 696.

Загалом, було зафіксовано 10 причин відмов. Найбільш поширена причина – відсутність у громадян правовстановлювальних документів, таких випадків було зафіксовано 415. Крім того, у 133 випадках у громадян були відсутні необхідні документи, у 49 випадках громадянами були пропущені строки для прийняття спадщини.

Міністр юстиції також повідомив, що за указаний період найбільша кількість посвідчених нотаріусами угод та виданих свідоцтв була зафіксована у Києві – 4446, найменше – 447, у Чернівецькій області.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар