Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нотаріуси “провалили” тестування

0 34

За результатами першого в історії України електронного іспиту на право займатися нотаріальною діяльністю свідоцтва нотаріусів отримали 7 здобувачів. Рішення про відмову у видачі свідоцтва прийнято відносно 159 чоловік.

Міністерство юстиції нагадує, що в рамках Реанімаційного пакету реформ Мін’юст вперше запровадив анонімне електронне тестування на право займатися нотаріальною діяльністю, що повністю виключає можливість впливу на результати з боку чиновників і ліквідовує корупційну складову під час іспиту.

Іспит складається з двох частин – практичної і теоретичної. Теоретична частина іспиту складається з 90 питань, до яких пропонується кілька варіантів відповідей, одна з яких є правильною. У разі успішного складання теоретичної частини, комп’ютер автоматично відкриває доступ здобувачам до практичних завдань.

Результати іспиту визначає автоматизована комп’ютерна система залежно від кількості правильних відповідей. Екзамен проводиться анонімно – імена здобувачів стають відомими членам комісії лише після того, як комп’ютер видасть результати іспиту.

Іспит на право займатися нотаріальною діяльністю відтепер проходитиме 4 рази на рік проти 1 разу за минулою системою.

Залиште коментар