Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нотаріусів чекають законодавчі зміни

0 69

Міністерство юстиції спільно з нотаріальною спільнотою створили робочу групу, яка протягом місяця має підготувати низку змін до законодавства стосовно роботи нотаріату. Про це під час зустрічі з представниками нотаріальної спільноти заявив Міністр юстиції України Павло Петренко.

У рамках зустрічі Міністр представив нотаріусам нового керівника Департаменту нотаріату та банкрутства Тетяну Баранову.

Також Міністр зауважив, що новостворена робоча група має протягом місяця напрацювати конкретні пропозиції до законодавства, які відповідатимуть двом основним критеріям.

«По-перше, я маю надію, що в п’ятницю, 21 березня, ми підпишемо Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом. Окрім політичної частини, ця угода передбачає великий блок з гармонізації законодавства до стандартів ЄС. Тому робоча група має проаналізувати нашу угоду і запропонувати ті зміни, які мають стосуватися, зокрема, роботи нотаріату. По-друге, існують проблемні питання, з якими ви стикаєтесь під час проведення нотаріальної практики, і які можна було б врегулювати спільно з Міністерством юстиції шляхом ініціювання змін до законодавства», – наголосив Павло Петренко.

У свою чергу, Тетяна Баранова заявила про готовність до активної роботи. «Робоча група має діяти оперативно, в режимі онлайн», — зазначила керівник Департаменту нотаріату та банкрутства.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар