Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нормативними актами не встановлено обмежень щодо рішень, які може оскаржувати платник податків

0 28

Кожна особа має право оскаржити рішення органів державної податкової служби в адміністративному або судовому порядку.

Нормативними актами не встановлено обмежень щодо рішень, які може оскаржувати платник податків. А, отже, будь-яке рішення органів державної податкової служби, що зачіпає його інтереси або права, може бути оскаржено.

На нинішньому етапі розвитку системи оподаткування в Україні, і, зокрема, системи та процедур апеляцій, платник податків набув повноправного статусу суб’єкта податкових відносин. Засоби, які отримує платник податків через апеляцію, надають цим відносинам дійсно рівноправного двостороннього характеру.

Державна податкова адміністрація України ставить собі за мету зробити все можливе для подальшого підвищення довіри до своєї служби, налагодження партнерських відносин з платниками податків, насамперед, шляхом надання якісних послуг, забезпечення високого рівня захисту їх законних прав та інтересів. Такий підхід має ще більше заохотити платників податків до добровільного та відповідального виконання своїх обов’язків.

З метою методологічного вдосконалення практики адміністрування податків та обслуговування платників податків, ДПА України готує до видання найближчим часом серію збірників нормативних актів з питань оподаткування, до яких, зокрема, увійде збірник за напрямком „Апеляційне узгодження податкових зобов’язань в адміністративному порядку”.

Залиште коментар