Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

НКРЕКП підвищила тарифи на тепло для населення майже вдвічі з липня

0 18

Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКп), підвищила тарифи на теплову енергію та послуги центрального опалення для населення майже в два рази з 1 липня 2016 року.
“Чинний середньозважений тариф на тепло для населення становить 534 грн за 1 Гкал, з 1 липня середньозважений тариф встановлюється на рівні тисяча сорок три грн за 1 Гкал (зростання складе 95,3% – ІФ)”, – зазначив керівник профільного управління НКРЕКп в ході обговорення питання
Він додав, що збільшення відбувається за рахунок зростання паливної складової (на 474 грн / Гкал), тарифу на електроенергію (13 грн / 1Гкал) і заробітних плат (9 грн / Гкал).
За його словами, коригування паливної складової пов’язана з рішенням уряду про зміну тарифу на газ, що використовується при виробництві тепла для населення. Якщо раніше на паливо доводилося 400 грн в вартості 1 Гкал тепла (75% вартості), то з 1 липня ця цифра становить 874 грн (84% вартості).
У НКЕКп висловили впевненість, що затверджена урядом ціна газу для теплокомуненерго на рівні 4942 грн за 1 тис куб м є найнижчою на ринку, оскільки моніторинг за чотири місяці поточного року показує, що промисловість купувала газ за ціною від 5433 грн за 1 тис. куб. м до 6880 грн за 1 тис. куб. м.
Як повідомлялося, НКРЕКп схвалив постанову про збільшення тарифу на тепло для населення 5 травня, з того часу документ проходив громадське обговорення.
За словами глави Дмитра Вовка КОМІСІЇ, рішення регулятора буде означати зростання тарифу на тепло і послуги центрального опалення на 75-90% в залежності від конкретного підприємства теплопостачання.

Залиште коментар