Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Німці повернули Кличку конфіскований годинник і сумку

0 10

Представники німецької митниці повернули боксеру Віталію Кличку конфіскований весною годинник і дорожню сумку. Про це повідомили в прес-службі Кличка.

«Ще під час моєї підготовки до поєдинку проти Кріса Арреоли від німецької сторони я одержав офіційні вибачення за інцидент. Вони також підтвердили свою готовність в будь-який слушний для мене час передати мої речі. Я радий, що крапка в цій історії поставлена, і Віталій Кличко, як контрабандист, не відбувся», – сказав боксер.

Також Кличко підкреслив, що годинник, який він одержав як посол «Laureus World Awords» два роки тому, являє для нього особливу цінність.

Нагадаємо, 25 березня після прильоту з Києва у Франкфурт-на-Майні Кличко був затриманий співробітниками німецької митниці. Боксера запитали, звідки у нього годинник фірми «IWC» і чи перевищує їх вартість 1000 євро. Спортсмен повідомив, що одержав їх як нагороду на врученні премії «Laureus» два роки тому. В результаті цей годинник і дорожня сумка були конфісковані.

Джерело:

proUA

Залиште коментар