Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Німеччина спростила оформлення віз для українців, які часто подорожують

0 18

Відтепер громадяни України повинні подавати візову заяву в спеціальному вікні без попередньої домовленості про дату співбесіди. Крім того, їм не обов’язково бути на співбесіді особисто. Нововведення поширюється на тих громадян України, які протягом останніх 24 місяців мали мінімум дві шенгенські візи або річну або багаторічну візу і належним чином їх використали. Також важливо, щоб за останньою заявою прохача візи було прийнято позитивне рішення.

Ті, хто відповідає цим умовам, можуть особисто або інша особа за їх дорученням підходити без попередньої домовленості про дату співбесіди до спеціального вікна на другому поверсі канцелярії по вулиці Богдана Хмельницького в Києві. Прохачеві візи слід подати заповнену в повному обсязі і особисто підписану анкету з усіма необхідними документами. Після сплати візового збору можна буде отримати візу.

Посольство радить заздалегідь ретельно готувати всі необхідні папери, щоб не отримати відмову на підставі відсутності будь-якого з документів. Ознайомитися з численними інформаційними матеріалами про процедуру отримання віз можна на інтернет-сторінці посольства.

Посольство залишає за собою право в обґрунтованих випадках прийняти рішення про видачу візи тільки після особистої співбесіди із заявником.

Теги:

візовий режим

Джерело:

ТСН

Залиште коментар