Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Німеччина незабаром визнає Україну стороною Гаазької конвенції

0 46

Німеччина зніме заперечення проти приєднання України до Гаазької конвенції 1961 року, що скасовує вимогу легалізації іноземних офіційних документів.

Про це у своєму листі Міністру юстиції України Олександру Лавриновичу повідомив Посол Федеративної Республіки Німеччина Д-р Ганс-Юрген Гаймзьот. Посол Німеччини відзначив, що такого успіху було досягнуто після зустрічі з Олександром Лавриновичем, яка відбулася 13 травня 2010 року. Д-р Ганс-Юрген Гаймзьот висловив впевненість в тому, що і надалі обидві країни будуть поглиблювати співробітництво у сфері правової політики.

Як зазначив О. Лавриновчич, Україна була єдиною країною, що заперечувала стосовно приєднання України до Гаазької Конвенції. Головним мотивом цього була недовіра, викликана підробкою документів, що засвідчують цивільний стан громадян, які подавались до Консульства Німеччини.

За словами Міністра юстиції України, про зняття заперечення Німеччина повідомить нотою на адресу Міністерства закордонних справ Нідерландів. Від моменту зняття заперечення Конвенція набуде чинності безпосередньо між Україною та Німеччиною.

Як відомо, Гаазька Конвенція 1961 року набрала чинності для України 22 грудня 2003 року. Відповідно до положень Конвенції офіційні документи звільняються від консульської легалізації на території держав – учасниць. Єдиною формальною вимогою при застосуванні Конвенції є проставлення спеціального штампу (апостилю), який засвідчує справжність підпису особи під документом і автентичність відбитку печатки або штампа, яким скріплено відповідний документ.

Теги: Новини права, легалізація документів, апостиль, Гаазька Конвенція 1961 року, офіційні документи,  ФРН, Федеративна Республіка Німеччина, Міністр юстиції України, ФРГ, Федеративная Республика Германия, легализация документов, Гаагская Конвенция, новости права

Залиште коментар