Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Німеччина допоможе Україні у створенні Інституту гостинності

0 73

Державне агентство розвитку туризму України співпрацюватиме з Дрезденським університетом прикладних наук у сфері розвитку туризму та гостинності, популяризації нашої країни у світі та просування іміджу України як туристично привабливої дестинації.

«У часи, коли туристична галузь має більше перепон, ніж можливостей, не втрачаємо час та працюємо на майбутнє — інвестуючи, перш за все у людей.

Один з дієвих інструментів, який допоможе підвищити якість туристичних послуг після перемоги – Інститут гостинності. Наразі йдеться не про створення нової освітньої установи, але про напрацювання нових стандартів, обмін досвідом з нашими партнерами та пошук потенційних інвесторів», – прокоментувала заступник Міністра інфраструктури України Олександра Азархіна.

Документом передбачено такі основні напрямки співпраці:

– професійна підготовка та стажування студентів під час та після навчання за напрямками, що пов’язані із туристичною сферою та готельним бізнесом;

– обмін студентами, викладачами та керівниками вищих навчальних закладів відповідно до програм, узгоджених двома організаціями;

– сторони сприятимуть обміну публікаціями, дослідницькими матеріалами та іншою інформацією у межах угоди про співпрацю;

– участь в заходах у сфері гостинності та туризму в усьому світі, представлення власних досліджень у галузі та груповій роботі мільтикультурної освітньої мережі.

За словами Голови Державного агентства розвитку туризму України Мар’яни Олеськів, створення Інституту гостинності є одним із пріоритетних завдань ДАРТ.

«Ми прагнемо сформувати нову політику обслуговування, яка базуватиметься на найкращому міжнародному досвіді та стандартах. Це підготує туристичний ринок до нових потреб українського суспільства у повоєнний час. Переконана, що після нашої перемоги туризм зможе вийти на новий рівень та зіграти важливе значення для економічного та соціального відновлення. Вдячна європейським колегам за підтримку», – прокоментувала Мар’яна Олеськів.

Нагадаємо, що Державне агентство розвитку туризму України шукає керівника команди Інституту гостинності. Якщо ви не боїтеся складних викликів і готові долучитися до створення нової інституції, надсилайте свої резюме на електронну адресу: dart@tourism.gov.ua

 

 

Міністерство інфраструктури України

Залиште коментар