Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Нездатність влади реформувати держуправління унеможливлює фінансову допомогу від ЄС

0 13

Припинення фінансової допомоги Євросоюзу Україні пов’язано з нездатністю української влади її адмініструвати. Про це заявив посол ЄС в Україні Жозе Мануель Пінту Тейшейра.

“Вона (заморозка фінансування) пов’язана з нездатністю української влади … приймати законодавство, засноване на стандартах ЄС, дотримуватись європейських процедур, в тому числі процедур і стандартів фінансового менеджменту”, – зазначив Тейшейра. Посол підкреслив, що, зокрема, мова йде про реформу держуправління.

“У нас є програма на 70 мільйонів євро, присвячена реформі держуправління. Ми працювали за цією програмою кілька років”, – зазначив посол.

При цьому, за словами Тейшейри, закон про держслужбу, прийнятий українським парламентом і підписаний президентом Віктором Януковичем, не відповідає європейським стандартам.

“Ми наполягали на тому, що він не повинен бути підписаний. Тепер ми призупинили програму на 70 мільйонів євро, тому що не можемо здійснювати її, коли навіть основне законодавство не відповідає нашим стандартам”, – підкреслив посол ЄС.

Теги:

державне управління, співпраця з ЄС

Залиште коментар