Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Незалежності від російського газового шантажу потребує не тільки Україна, але і Європа

0 5

Міністерство енергетики України вітає рішення Уряду Німеччини щодо призупинення процесу сертифікації газопроводу “Північний потік-2”, водночас очікує на повну зупинку проекту. Про це повідомив заступник Міністра енергетики з питань європейської інтеграції Ярослав Демченков під час онлайн-зустрічі з представниками Федерального міністерства економіки та енергетики Німеччини.

“Вітаємо рішення Німеччини щодо призупинення сертифікації “Північного потоку-2”. Цей проект несе загрозу для безпеки постачання газу в Німеччину і всю Європу. І ми сподіваємось, що компетентні німецькі органи ухвалять наступні рішення, які повністю зупинять цей проект”, – наголосив заступник Міністра.

У ході зустрічі сторони також обговорили питання реформування енергетичного сектору України та здійснення програм на підтримку “зеленого” переходу в Україні. Особливу увагу учасники зустрічі акцентували на перспективах розвитку транзитного потенціалу України.

Міністерство енергетики України

Залиште коментар