Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Незалежні профспілки вимагають не допустити прийняття нового Трудового кодексу

0 9

Народні депутати України, представники Конфедерації вільних профспілок України, представники громадських організацій звернулися до керівництва країни з вимогою не допустити ухвалення нової редакції Трудового кодексу України.

“В умовах поглиблення економічної кризи як у світі, так і в Україні, ні в якому разі не можна допускати погіршення трудового законодавства і порушувати баланс відносин між найманими працівниками і роботодавцями”, — йдеться у відкритому зверненні до президента України Віктора Януковича, голови Верховної Ради Володимира Рибака, прем’єр-міністра України Миколи Азарова та керівників фракцій у Верховній Раді.

“Він (новий Трудовий кодекс) написаний на догоду олігархічним колам і великих підприємців”, – сказав на прес-конференції керівник Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець.

Він нагадав, що вже не раз у Верховній Раді робилася спроба прийняти нову редакцію Трудового кодексу, а автори цього законопроекту – представники фракції Партії регіонів Ярослав Сухий і Олександр Стоян.

За його словами, згідно з проектом закону, роботодавець у разі, якщо проходив страйк і були вичерпані всі можливості для подолання конфлікту, має право звільнити частину або всіх працівників та закрити підприємство.

Також, за словами Волинця, відповідно до нової редакції Трудового кодексу, звільняти працівника можна без попереджень і без погодження з профспілковими організаціями.

Залиште коментар