Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Незаконне притягнення до адмінвідповідальності

0 15

В ході проведених в січні-вересні 2012 перевірок дотримання правоохоронними і контролюючими органами законодавства про адміністративні правопорушення опротестовано 760 необґрунтованих постанов про притягнення громадян до адміністративної відповідальності в Криму. Права стількох громадян відновлені прокуратурою. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За допущені порушення прав громадян за результатами розгляду 198 документів прокурорського реагування дисциплінарні стягнення накладені на 416 посадових осіб.

За фактами фальсифікації документів при застосуванні законів про адміністративні правопорушення відносно працівників підрозділів рибохорони, центрів зайнятості і виконавчої служби органами прокуратури Криму порушено 5 кримінальних справ.

Теги:

адміністративне правопорушення

Залиште коментар