Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Звітність про  ЄСВ і ПДФО будє уніфікована і  об’єднана

0 206

Про це йдеться в тексті проекту Закону №1057, від 29 серпня 2019 року. Положеннями законопроекту передбачено внесення змін до Закону України, який виконує регулюючу функцію і визначає порядок здійснення збору і обліку єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Мета створення проекту Закону полягає в регулюванні питань звітності. Зокрема, передбачається можливість надання єдиної звітності, по вищевказаному страховому внеску і податку на дохід фізичних осіб.

Закон допоможе спростити систему ведення звітності, адміністрування оподаткування доходів фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Поряд з цими поліпшеннями, передбачається значно зменшити обсяг і кількість звітності в податковій сфері. Народні обранці підтримали проект 318 голосами «За», і пізніше, шляхом голосування, визначили доцільність скорочення часу на підготовку проекту Закону до другого читання вдвічі.

Залиште коментар