Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Зняті обмеження на отримання землі учасниками АТО

0 27

Уряд конкретизував стратегію держави в частині виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції.

За учасниками АТО закріпили першочерговість забезпечення земельними ділянками незалежно від площі земельних ділянок, права оренди на які були продані.

Відповідну постанову «Про внесення змін до Стратегії вдосконалення механізму управління у сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними» прийнято на засіданні Кабміну 17 січня.

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Максим Мартинюк зазначив, що прийняття Стратегії було направлено на перекриття сумнівних схем розпорядження землями, але побічним ефектом стало уповільнення темпів передачі землі учасникам АТО. Тому під час зустрічей з організаціями ветеранів АТО було прийнято рішення внести зміни, які б прискорили передачу землі.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар