Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Змінено порядок перевірок Держпраці

0 2

Держконтроль за додержанням законодавства про працю здійснюють лише у формі інспекційних відвідувань

Із 31.12.2019 р. діє оновлений Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю. Зміни привнесла постанова КМУ від 04.12.2019 р. № 1132.

З нього зник такий вид перевірок як невиїзні інспектування. Натоміть прописали, що держконтроль за додержанням законодавства про працю здійснюють у формі інспекційних відвідувань, що проводяться інспекторами праці Держпраці та її територіальних органів.

Держпраці оприлюднює інформацію про видані службові посвідчення інспекторів праці. Ті з них, щодо яких не оприлюднена інформація, вважають недійсними.

Перед реєстрацією інспекційного відвідування роботодавця, щодо якого протягом попередніх шести календарних місяців здійснювали інспекційні відвідування, керівник органу контролю (інша уповноважена ним посадова особа) вивчає питання про доцільність його проведення.

В оновленому Порядку відсутня норма, за якою у разі виконання припису в установлений у ньому строк заходи до притягнення об’єкта відвідування до відповідальності не вживають.

Джерело: kmu.gov.ua

Залиште коментар