Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Завершується підготовка законопроекту про аудиторську діяльність

0 33

В офісі Світового банку в Україні 13 січня відбулося фінальне засідання робочої групи З питань підтримки Реформи у сфері аудиторської діяльності в Україні. Метою засідання було остаточне узгодження проекту Закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторської діяльності».
Учасники засідання обговорили низку питань, які досі залишалися неузгодженими. Зокрема, яким чином можна забезпечити обов’язковість внесення щорічних платежів на користь нового органу громадського нагляду та Аудиторської палати України з боку підприємств і суб’єктів аудиторської діяльності.
Також вирішено передбачити в законопроекті можливість введення онлайн-системи голосування на з’їзді аудиторів і можливість виконання обов’язків головою Аудиторської палати на платній основі.
Планується, що найближчим часом законопроект буде остаточно доопрацьований, його узгодять з усіма міністерствами і винесуть на затвердження Кабміну. Далі за процедурою законопроект буде зареєстрований у Верховній Раді, пройде розгляд у Комітеті ВР питань податкової з митної і Політики і ,: в разі отримання позитивного Висновку від Комітету, буде винесений на голосування в сесійній залі.
Учасники робочої групи висловили бажання, щоб закон був прийнятий ВР до 1 липня року 2016, щоб вже в другій половині 2017 він почав діяти.

Джерело:

ЮРЛІГА

Залиште коментар