Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Затверджено Зміни до Положення про експертно-кваліфікаційні комісії та атестацію судових експертів

0 27

 

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.03.2016                       м. Київ                            № 767/5

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
23.03.2016 № 434/28564

Про затвердження
Змін до Положення
про експертно-кваліфікаційні комісії
та атестацію судових експертів

Відповідно до статей 8, 16, 17 Закону України «Про судову експертизу» та з метою вдосконалення порядку підготовки та атестації судових експертів

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Положення про експертно-кваліфікаційні комісії та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03 березня 2015 року № 301/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 березня 2015 року за № 249/26694 (далі – Зміни), що додаються.

2. Департаменту з питань судової роботи та банкрутства (Олійник О. М.) забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію відповідно до Указу Президента України від 03 жовтня 1992 року № 493 «Про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств та інших органів виконавчої влади».

3. Встановити, що фахівці, які на дату набрання чинності цим наказом проходять підготовку (стажування) в науково-дослідних установах судових експертиз Міністерства юстиції, подають до Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції або експертно-кваліфікаційних комісій, які діють у науково-дослідних установах судових експертиз Міністерства юстиції, документи для проходження атестації згідно із переліком без урахування Змін, затверджених пунктом 1 цього наказу.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування, крім підпункту 4 пункту 3 Змін, затверджених пунктом 1 цього наказу, які набирають чинності з 01 січня 2017 року.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра юстиції Янчука А. В.

 

 

Міністр                                                                                 Павло ПЕТРЕНКО

Джерело:

Міністерство юстиції

Залиште коментар